Žijem vedu naživo 2023

ZVN2023
Staršie podujatia

Už tradične sa slovenské vedkyne a vedci, pôsobiaci doma i v zahraničí, stretnú na jednom mieste, aby spoznali svoje vedecké príbehy, diskutovali na rôzne témy, vytvárali spolupráce, ponúkli stáže či pozície a spoločne tak pomáhali posúvať slovenskú vedu dopredu.

 

REGISTRÁCIA 

 

Všeobecné informácie

Žijem vedu naživo je "putovná" konferencia, každý rok sa odohráva na inej fakulte, na inej univerzite, vždy krátko pred Vianocami, kedy sa mnohí z nás vracajú domov prežiť najkrajšie sviatky v kruhu rodiny.

Prednášky mnohých inšpiratívnych rečníkov a rečníčiek zo spoločenských, prírodovedných, technických, humanitných odborov, príklady úspešnej "slovenskej" vedy zo Slovenska i zahraničia každého potešia a pozitívne naladia. Otvorené diskusie, okrúhle stoly, prezentácia rôznych vládnych i neziskových organizácií, centier na podporu vedy, občianskych združení a platoriem spojených s vedou. Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete len na Žijem vedu naživo.

Zaregistrujte sa a zúčastnite sa osobne alebo sledujte konferenciu prostredníctvom živého prenosu na Youtube kanáli Žijem vedu.

Rečníci/Rečníčky

Organizácie